Föremål som liknar akvarell Japan
7529 Akvarell
Såld: 450 kr
Såldes den 7 november 2022
6236 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 31 oktober 2022
3103 Akvarell
Såld: 2.400 kr
Såldes den 15 augusti 2022
6116 Akvareller
Såld: 300 kr
Såldes den 4 juli 2022
9207 Akvareller
Såld: 1.300 kr
Såldes den 20 december 2021
6148 Akvareller
Såld: 400 kr
Såldes den 30 november 2020
4371 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 5 oktober 2020
7366 Akvareller
2 st, Japan. Signerad. Motivet: 40x30cm
Såld: 600 kr
Såldes den 10 augusti 2020
7127 Akvareller
Såld: 1.600 kr
Såldes den 15 juni 2020