Föremål som liknar akvarell Japan

Vi hittade över 49 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7529 Akvarell
    Såld: 450 kr

    Såldes den 7 november 2022
  • 6236 Akvarell
    Såld: 500 kr

    Såldes den 31 oktober 2022
  • 3103 Akvarell
    Såld: 2.400 kr

    Såldes den 15 augusti 2022
  • 6116 Akvareller
    Såld: 300 kr

    Såldes den 4 juli 2022
  • 9207 Akvareller
    Såld: 1.300 kr

    Såldes den 20 december 2021
  • 6148 Akvareller
    Såld: 400 kr

    Såldes den 30 november 2020
  • 4371 Akvarell
    Såld: 700 kr

    Såldes den 5 oktober 2020
  • 7366 Akvareller
    2 st, Japan. Signerad. Motivet: 40x30cm
    Såld: 600 kr

    Såldes den 10 augusti 2020
  • 7127 Akvareller
    Såld: 1.600 kr

    Såldes den 15 juni 2020